.

.

Метален Сет Од Нерѓосувачки Челик Преносни Сламки За Пиење Со Четка За Чистење И Торба Метални Свиткани И Прави Сламки За Сок Лимонада Кафе

Метален Сет Од Нерѓосувачки Челик Преносни Сламки За Пиење Со Четка За Чистење И Торба Метални Свиткани И Прави Сламки За Сок

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Куршум поени : 1. Материјали за храна : Нашите сламки за смути се изработени од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, без БПА и еднократно, поеколошки од пластичните сламки, безбедни за миење садови и нема да избледат, ' рѓа, свиткување или гребење. Исто така, може да се исчисти и лесно да се четка рачно.2. Практичен сет од слама : сламата е густа и тркалезна, погодна за деца и возрасни. Долгиот сет од слама од нерѓосувачки челик вклучува широки сламки, прави сламки и закривени сламки за да се задоволат различните потреби за пиење.3. Торба за носење : Овие комплети за слама за повеќекратна употреба се опремени со торба за носење, која е лесна и компактна, лесна за чување и носење, многу погодна за семејни собири, патувања, кампување, излети на отворено или канцелариска употреба. Одлична вредност за парите, тоа е одличен подарок за пријателите или семејството.4. Лесно за чистење : металниот сет од слама е опремен со 2 четки за да ви олесни темелно да го исчистите внатрешниот ѕид на металните сламки. Големината на четката е погодна за овие сламки и е погодна и за чистење чаши и шишиња.5. Широко користен : Комплет од 6 екстра долги сламки од нерѓосувачки челик, компатибилни за јети ,ticиќ, Озарк и Тервис 20 унци и 30 унци. Многу е погодно за уживање во пијалоци, сок, лимонада, кафе, коктели, ладен чај, вино, коктели, сода со овие сламки.Описи : Материјал : 304 нерѓосувачки челик боја : како што е прикажано : како што е прикажано : закривен/директно пакување вклучено : 1*Права слама1*Свиткана слама1*слама со Лажица 1*Голема права слама2*четка1*кутија за Складирање 1. Материјали за храна : Нашите сламки за смути се изработени од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, без БПА и еднократно, поеколошки од пластичните сламки, безбедни за миење садови и нема да избледат, ' рѓа, свиткување или гребење. Исто така, може да се исчисти и лесно да се четка рачно. 2. Практичен сет од слама : сламата е густа и тркалезна, погодна за деца и возрасни. Долгиот сет од слама од нерѓосувачки челик вклучува широки сламки, прави сламки и закривени сламки за да се задоволат различните потреби за пиење. 3. Торба за носење : Овие комплети за слама за повеќекратна употреба се опремени со торба за носење, која е лесна и компактна, лесна за чување и носење, многу погодна за семејни собири, патувања, кампување, излети на отворено или канцелариска употреба. Одлична вредност за парите, тоа е одличен подарок за пријателите или семејството.

За стоката

Слична стока во категоријата