.

.

Хаит Машки Мускулни Кошули Еднобојни Резервоари Без Ракави Летен Бодибилдинг Тренингот На Екипажот Вратот Елек Кралско Сино Л

Хаит Машки Мускулни Кошули Еднобојни Резервоари Без Ракави Летен Бодибилдинг Тренингот На Екипажот Вратот Елек Кралско Сино

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Пол : Мажи Маж, Господин, Маж, Момче : Мажи Летни Резервоари, Мускулна Кошула, Спортски Тренинг Летен Елек,Маица Без Ракави Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Кралска Сина, Темносина, Розова, Црна, Голема Црвена, Армиска Зелена, Светло Сива, Светло Сина, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 85% Полиестер 15% Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Мека ткаенина, лесна, полиестерска мешавина ткаенина, ве одржува ладни, суви и удобно се движите за време на тренингот.2. Овој обичен резервоар со цврста боја има лесно вклопување, вратот на екипажот, без ракави. 3. Може да ја тимира стрингерот за бодибилдинг со разни пот панталони, панталони за џогирање, панталони за компресија, панталони За Дрес и бермуди, итн.4. Кошулата за вежбање без ракави е совршена за спортски и тренинг активности, како што се јога,велосипедизам, трчање, играње кошарка, фудбал, кревање тегови; исто така погоден за рекреативни прилики Како плажа, собири за скара, градинарство итн Содржина На пакетот : 1 Х Машки Резервоари (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Мускулни Кошули, Резервоар Без Ракави, Фитнес Маици,Мускулна Маица, Тенкови За Вежбање Во Теретана. Материјал-85% Полиестер 15% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обичен Резервоар За Вежбање На Вратот На Екипажот, Врв На Резервоарот Без Ракави, Мускулна Маичка Со Цврста Боја, Маица Без Ракави За Бодибилдинг, Трендовски и Убав. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Резервоари Совршени За Спорт, Секојдневен, Одмор, Фитнес, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн.

За стоката

Слична стока во категоријата