.

.

Засекогаш Млади Женски Потсмев Чорап Трим Високи Дожд Подигање

Засекогаш Млади Женски Потсмев Чорап Трим Високи Дожд Подигање

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Засекогаш Јанг му даде на класичното подигање на дождот многу потребен лифт за лице. Трендовскиот дизајн и класичниот стил на овие чизми за дожд ќе ве натераат да се радувате на влажното време. Оваа живописна чизма за црвен дожд се одликува со потсмевачки облоги за чорапи кои имаат црвено-син дизајн на блокови во боја што се преклопува над отворот на багажникот. Направен да биде отпорен на прскање и отпорен на вода, оваа чизма ќе ве стопли и исуши без да го загрози вашиот личен стил. Лесниот стил на влечење се вклопува над вашите омилени фармерки или понте панталони, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење. Овие чизми се конструирани со влечен ѓон за дополнителна стабилност и превенција од лизгање. Ништо нема да го осветли влажниот, мрачен ден како модерен пар чизми за дожд. Достапно во големини 6-11. Засекогаш Млади Женски Потсмев Чорап Дожд Подигање : вештачки материјал. Гумен горен/надворешен ѓон . Женски дожд чизми . Вештачки чорап трим . Стил на повлекување . Отпорен на вода . Доказ за прскање . Влечење единствен . Висока оска . Прибл. 14 " единствен на врвот . Прибл. 1 " пета. Достапно во големини 6-11 . Исчистете го местото со мека крпа, не мијте ја машината.

За стоката

Слична стока во категоријата