.

.

Сдјма Менс Лабаво Вклопување Во Тешка Категорија Машки Пролет Со Кратки ракави Лабав Костим За Трчање Што Апсорбира Пот Фитнес Што Дише Секојдневна Кошула Со Круж?

Сдјма Менс Лабаво Вклопување Во Тешка Категорија Машки Пролет Со Кратки ракави Лабав Костим За Трчање Што Апсорбира Пот Фитнес

DEN 153.44

Износот
Това е достапна

Машки Пролетен Лабав Костим За Трчање Пот Апсорбира Фитнес За Дишење Секојдневен Врв / Кошула Со Кружен Ракав Со Кратки Ракави карактеристики : 1. Карактеристики : обичен краток ракав и модерна, дише и спортска Маица што апсорбира пот. 2. Материјал : висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна. 3. Специјалниот дизајн го прави повеќе секси и шармантен. 4. Прилики : слободно време, дневно, роденден, датира, танц перформанси, партија, свадба, работа, семејство вион, итн, погоден за и зима. 5. Ве молиме запомнете : Рачно миење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Сезона : пролет и лето : бојокасија : лежерен стил : секојдневен и модерен должина : општа должина на ракавот : метод за чистење со кратки ракави : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете што можете да добиете : 1 ПАРЧЕ машко врвно Ребро-плетено Врат на Екипажот. Издржлив Џеб На Градите. Етикета На Вратот Без Ознака.

За стоката

Слична стока во категоријата