.

.

Кристален Скапоцен камен Со Украсен Приврзок За Заклучување

Кристален Скапоцен камен Со Украсен Приврзок За Заклучување

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Опис : Одлични додатоци за изработка на накит и други самостојни занаетчиски проекти / Материјал Што Носи Елементарен Избор За Подарок /Презентиран Приврзок За Кафез Во Боја На Пентакл Може Да се Користи Во Серија Потреба Од Декорација ,Како Ланец Од Ѓердан ,Обетки ,Нараквици ,Дури И Фустан Спецификација : Материјал : Метал ,Боја На Скапоцени Камења : Разнобојна како што покажува сликата : Прибл. Дијаметар 20мм/ 0,78 Во Висина 25мм/0,98 Пакетот Вклучува : 1 Парче Приврзок(Скапоцен Камен+) Фустан Приврзок Наоди. Скапоцен Камен Топката Висат Приврзок. Природен кристален топчест приврзок.

За стоката

Слична стока во категоријата