.

.

Три цврсти лак карирани балерина станови

Три цврсти лак карирани балерина станови

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Пар на Викторија К, модерен кариран текстуриран дизајниран материјал со цврст три лак низ предниот дел нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Лизгање; мода; удобност.

За стоката

Слична стока во категоријата