.

.

Традиционална супа од пилешко месо Инстант Супа од тестенини, 2. Оз

Традиционална супа од пилешко месо Инстант Супа од тестенини, 2. Оз

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Традиција без MSG пилешко зачинето со вкус на супа од инстант чаша, 2,29 мл. Уживајте во чаша традиција веднаш, без супа од пилешко Flavorrednoodle супа во движење на работа или дома кога сакате нешто брзо што е топло и вкусно. Оваа здрава супа од глупак е вкусен оброк што сите ќе го сакаат, а исто така е и кошер. Оваа традиција супа од инстант глувчиња е лесна за подготовка -само додадете вода и за помалку од 5 минути, имате оброк. Одлично за во движење, кутии за ручек, пакувања и излети! Кошер Парив. Класична кошерска супа, подготвена за јадење за неколку минути, производ на САД.

За стоката

Слична стока во категоријата