.

.

Голем машка остатоци од сон

Голем машка остатоци од сон

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Ажурирајте го изгледот на носењето на спиење за да вклучите иконични карактери од вашите омилени видео игри со овие панталони за спиење на Minecraft. Тие се изработени од 100 проценти мек, памук што може да се дише и се мијат машини. Ткаенината со лесна грижа и опуштената вклопување нудат долготрајна удобност во текот на целата ноќ. Тие имаат еластична лента за половината со затворање на влечење и летање со копче што ви овозможува да постигнете персонализирано вклопување. Овие памучни панталони за спиење, исто така, имаат две странични џебови и сеопфатно печатење на Minecraft. Тие се идеални за спиење и лежење. Тие прават фантастичен додаток за колекционер или обожавател на популарната видео игра. Големи панталони за спиење на Minecraft : Машки панталони за спиење. Направено од памук. Влечење еластична лента за половината. 2 џебови од предната страна. Се одликува со сеопфатен печатење на Minecraft. Машина за перење. Опуштено вклопување. Летање на копчето.

За стоката

Слична стока во категоријата