.

.

& T iPhone Pro 1TB Sierra Blue

& T iPhone Pro 1TB Sierra Blue

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

i Phone 13 Pro. Најголемата надградба на системот за про -фотоапарати досега. Super Retina XDR дисплеј со PROMOTION за побрзо, поодговорно чувство. Молња-брз A15 Бионички чип. Супербрзи 5г. 1 уредлив дизајн и огромен скок во траење на батеријата. Клучни карактеристики 6,1-инчен Super Retina XDR дисплеј со промоција за побрзо, поодговорно чувство2. Киноматскиот режим додава плитка длабочина на поле и се менува фокусот автоматски во вашите видеа. Про -фотоапарати систем со нови 12 MP телефото, широки и ултра широки камери; Скенер на Лидар; Опсег на оптички зум од 6x; макро фотографија; Фотографски стилови, видео на Prores, 3 паметни HDR 4, Night Mode, Apple Proraw, 4 K Dolby Vision HDR снимка. 12 MP True Depth Предната камера со ноќен режим, 4 K Dolby Vision HDR снимање. A15 Бионички чип за молња брза изведба. До 22 часа репродукција на видео - 4. Издржлив дизајн со керамички штит. Водечки во индустријата IP68 Отпорност на вода- 5. 5 G за супербрзи преземања и висококвалитетно стриминг- 1. Потребно е план за правни податоци. 5 G е достапен на избрани пазари и преку избрани превозници. Брзините се разликуваат врз основа на условите на страницата и превозникот. За детали за 5 G поддршка, контактирајте го вашиот носач и видете /i Phone /Cellular . Екранот има заоблени агли што следат прекрасен криви дизајн, а овие агли се во рамките на стандарден правоаголник. Кога се мери како стандардна правоаголна форма, екранот е дијагонално 5,42 инчи. Вистинската област што може да се гледа е помалку . Наскоро доаѓа. Траењето на батеријата варира според употреба и конфигурација. Види /батерии за повеќе информации . i Phone 13 Pro е истурање, прскање и отпорен на прашина и беше тестиран под контролирани лабораториски услови со оценка на IP68 под IEC стандард 60529. Истурање, прскање и отпорност на прашина не се постојани услови. Отпорот може да се намали како резултат на нормалното абење. Не обидувајте се да наплаќате влажен i Phone; Погледнете во Упатството за корисникот за упатства за чистење и сушење. Течното оштетување што не е опфатено со гаранција . Уредите купени со нови линии на услуга бараат кредитна/дебитна картичка поддржана од банкарска институција. Припејд кредитни/дебитни картички и картички за подароци нема да бидат прифатени. Трговија со вашиот телефон за е-подарок картичка. Трговски портал.

За стоката

Слична стока во категоријата