.

.

Врзач за мажи и големи машки столар

Врзач за мажи и големи машки столар

DEN 303.68

Износот
Това е достапна

Направете ја вашата работа во стил и утеха со овие фармерки на големите машки столар. Тие се карактеризираат со два комунални џебови и јамка на чекан што им е корисна за ентузијастите на DIY. Овие памучни фармерки имаат тројно зашивање игла и засилувања на занишање за зголемена издржливост. Фармерките на Вранглер Карпентер Дали сте покриле без разлика дали сте надвор и да трчате работи или да ги поправате работите околу куќата или на работа. Издржлива измислица на тексас, овие фармерки нудат лабава вклопување низ бутот и седиштето за максимална удобност. Тие доаѓаат со директно отворање на нозете, како и со патент лета со затворање на копчињата. Тие исто така имаат пет џебови за складирање на секојдневни најважни работи како паричник, клучеви и мобилен телефон. Враќањето на големите машки столар се вклопуваат со фармерки лабави се вклопуваат низ седиштето и бутот. Директно отворање на нозете, стилизирање на столар. 3 предни џебови. 2 џебови на грбот со 2 дополнителни џебови за комунални услуги. Вклучена јамка на чекан. Ткаенина од средна тежина. Ципер летајте со затворање на копчињата. Машинско миење ладно. Зашивање на тројно игла. Засилување на занитките. Доаѓа со 1-годишна гаранција. Стил # 94 LSWQW. Исто така достапни во редовни големини.

За стоката

Слична стока во категоријата