.

.

Стабилен Блејзер Есенски Капут Жени Зимски Топол Кадифен Фау Долга Јакна Со Двојни Гради Ревер Крзнени Џебни Палта Јакна Од Палто Беж М

Стабилен Блејзер Есенски Капут Жени Зимски Топол Кадифен Фау Долга Јакна Со Двојни Гради Ревер Крзнени Џебни Палта Јакна Од

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Женски Зимски Топол Кадифен Вештачки Долг Ревер Со Долги Гради Крзнени Џебни Палта Јакна Од Палто Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : aut и зима пол : женски повод : Слободно време, Спортски Материјал : Јапонски џемпер : Лежерна Должина : Општо : Одговара На големината Како да се мие : Рачно перење или машинско перење што добивте : 1 Х женски sweater Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"45cm/17.72"59cm/23.23"111cm/43.70"M116cm/45.67"47cm/18.50"60cm/23.62"112cm/44.09"L122cm/48.03"49cm/19.29"61cm/24.02"113cm/44.49"XL128cm/50.39"51cm/20.08"62cm/24.41"114cm/44.88"XXL134cm/52.76"53cm/20.87"63cm/24.80"115cm/45.28" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 111cm/43.70"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 112cm/44.09"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 113cm/44.49"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 114cm/44.88"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 115cm/45.28" Табела Со Големини : Плетените кардигани од џемпер ќе ве стоплат неверојатно во студената сезона. Едноставен стил, палто со долги ракави со џебови, дизајн на кардиган, едноградни, еднобојни, што е убаво и модерно. Не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се. Се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашите кардигани, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

За стоката

Слична стока во категоријата