.

.

Осакатување Монстир-8Х165. 0ет 130.8 Цб Блек В Бланширани Краци

Осакатување Монстир-8Х165. 0ет 130.8 Цб Блек В Бланширани Краци

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

ОСАКАТУВАЊЕ МОНСТИР-8100 20Х9 8Х165, 1/8Х170 0ЕТ 130,8 ЦБ ЦРНА В/БЛАНШИРАНИ КРАЦИ •Големина : 22х10, 5 Офсет : 0 Шема На Завртки : 8х165, 1 •Алуминиумско Тркало со СЈАЈНИ ЦРНИ/БЛАНШИРАНИ КРАЦИ •Одговара • * Вклучено Е Едно Тркало.

За стоката

Слична стока во категоријата