.

.

Отстранувач на дамки Гума За Чистење Лесни Преносни Средства За Чистење За Домашна Кујна

Отстранувач на дамки Гума За Чистење Лесни Преносни Средства За Чистење За Домашна Кујна

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Карактеристики : 1.Материјал : оваа гума за чистење е изработена од ПП+ТПР, цврста и издржлива, лесна за носење, може да отстрани многу различни видови дамки, влажни и суви.2.Функција : гумата е чисто физички абразивна, ја брише нечистотијата, се натопи во вода и е подготвена за употреба, не е потребно дополнително средство за чистење. Аголниот дизајн е пријателски за ѕидните пукнатини.3.Подарок : одлична опција за подарок за мајки, колеги и пријатели затоа, тие не мора да се грижат дали некогаш повторно ќе го исчистат својот дом.4.Прилики : Погоден За употреба на кујнски рингли, славини, мијалници, бањи, тоалети итн. Може да се користи и на ѕидови.5.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Материјал : Пп+Tprerraser Големина : 9*2*1cm Protective Капак Големина : 9.8*2.9 cm Weight : 41notice : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради светлосен ефект.2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Отстранувач на дамки Гума За Чистење Лесни Преносни Средства за Чистење За Домашна Кујна.

За стоката

Слична стока во категоријата