.

.

Фини накит женки 14к злато позлатени кристални столпчиња и сет на обетки од кристално обрач, парови

Фини накит женки 14к злато позлатени кристални столпчиња и сет на обетки од кристално обрач, парови

DEN 384.00

Износот
Това е достапна

Брилијантност фино накит 14к злато позлатено сребро 4мм кристални столпчиња и 12мм кристален обрач за кристали за деца, сет, 2 пара. . Златниот сребрен сребрен материјал од 14 килограми е релативно безбеден од иритациите на кожата и алергиите. Овој прекрасен сет на обетки е изработен со висококвалитетни оригинални австриски кристали. Овој прекрасен дизајн е совршен спој на стил и едноставност и погоден за секојдневно носење. Овие слаби слатки обетки поставени со блескави бели кристали ќе го направат секое мало девојче среќно. 14К злато позлатен сребрен накит дава точен надворешен изглед на вистински златен накит, без луда цена! И згора на тоа го задржува златниот-држач за значително подолго време. 14 K злато позлатен сребрен производ е фантастична алтернатива за скапи производи за накит од злато Карат. Овој вкоренет сет од 14 килограми позлатени сребрени деца кристални обетки надополнуваат најразлични погледи и облеки. Изработен во врвен квалитет на хипоалергичен материјал и со употреба на хируршки затворање на безбедност од не'рѓосувачки челик за поголема удобност, безбедност и безбедност при носење. Едноставно, но секогаш ги прави децата да се чувствуваат посебно и весело. Подарете ги вашите мали убави пријатели или најблиски со овој шармантен сет на кристални обетки и ги прави секогаш да се чувствуваат посебни и радосни. Тоа прави многу внимателен подарок за деца од која било возраст. Овој прекрасен сет на обетки се пренесува низ неколку процес на тестирање за да се обезбеди дека е релативно безбеден за сите типови кожа. Овој сет ќе направи одличен додаток на колекцијата за накит на секое мало девојче .. Погоден избор за надавање за секоја пригода : празник, Божиќ, роденден, забави и подароци 14к злато позлатено сребро 4мм кристални столпчиња и сет од 12 мм во форма на кристал со облик на облик на облик, 2 пара. 14к злато позлатено сребро сребро 4мм кристални столпчиња и сет 12мм кристални обетки од облик на облик на облик, 2 пара. Брилијантност фино накит Стерлинг сребро 14к злато позлатени обрач за кристали, 2pr. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки.

За стоката

Слична стока во категоријата