.

.

Инктастик Не Растат Тоа Е Стапица, Ѕвезди - Портокалова Розова Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастик Не Растат Тоа Е Стапица, Ѕвезди - Портокалова Розова Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Оваа слика содржи розова стрелка, портокалова и розова ѕвезда и текст "Не растат тоа е стапица" во портокалова и бела боја. Одличен подарок за смешни цитати и изреки љубовници и многу повеќе! Инктастик Не Растат Тоа Е Стапица, Ѕвезди-Портокалова Розова Доенче Краток Ракав Боди Унисекс Ретро Хедер Црвено 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. не нејзината типографија смешни цитат велејќи текст розова портокалова едно парче новороденче ползавец.

За стоката

Слична стока во категоријата