.

.

Фнохи Женски Блузи И Блузи Клиренс Лето Голема Мода Секси Крпеница Без Ракави Печатење Секојдневно Излегување Блузи Кошули

Фнохи Женски Блузи И Блузи Клиренс Лето Голема Мода Секси Крпеница Без Ракави Печатење Секојдневно Излегување Блузи Кошули

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Модни Жени Секси Крпеница Без Ракави Печатење Секојдневно Излегување Блузи Кошуликарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен врв,без Ракави,врв на Пуловер,врв За Одмор,врв За Печатење Крпеница,Дизајн Елек Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен врв.2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот врвен дизајн во боја на крпеница го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut/Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Тип На Далииптерн : Крпеница Принтстил : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Јака : V-Неккако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза ☃ Фнохи Женски Блузи И Врвови Дозвола Лето Голема Мода Секси Крпеница Без Ракави Печатење Обични Врвови За Излегување Кошули. Ткаенина : Плетење Памук. Големина : Л. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : вратот На Екипажот, В-вратот, У-вратот, Вратот На Кравата. Затворање танкини блузи за женски костими за капење; женски резервоари; танкини костуми за капење за жени; тенкови врвови мажи; танкини костими за капење; бели тенкови врвови жени; јунити кошули жени; машки кошули; голф кошули за мажи; преголеми маици кошули за жени; кошули со копчиња. ❀Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!.

За стоката

Слична стока во категоријата