.

.

Секси Танц Ноќница За Жени Облека За Спиење Без Ракави Ноќница V Вратот Хенли Туника Резервоар Фустан Секојдневен Дневна Лабава Руча Пижама Фустан

Секси Танц Ноќница За Жени Облека За Спиење Без Ракави Ноќница V Вратот Хенли Туника Резервоар Фустан Секојдневен Дневна Лабава

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Цврст Мини Фустан, Фустан Без Ракави, Секојдневни Фустани Во А-Линија, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Копче, Ruched Color : Каки, Бела, Зелена, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 90% Полиестер, 10% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Мини Должини На Ракавите : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : Без Ракави, врат на екипажот, копче, ручан, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Секојдневни Лабави Ноќници, Летни Фустани Без Ракави, Ноќни Кошули За Спиење, Фустан Со Резервоар За Лулашки Ками, Секојдневен Фустан со Пижами. Материјал-90% Полиестер, 10% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Рушен мини фустан, фустан без ракави, фустан со копчиња, сарафан на плажа, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан совршен за работа, секојдневен, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со сандали, чизми и долг ѓердан. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

За стоката

Слична стока во категоријата