.

.

Фурхавен Пет Производи

Фурхавен Пет Производи

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Совршен за домашни миленици млади и стари, Двобојното Вештачко Крзно И Велур Кревет За Домашни Миленици Во Стилот На Софа Е дизајниран да и обезбеди на вашата сакана максимална удобност за добар ноќен одмор. Со мека, кадифна површина за спиење од вештачко крзно, вашето куче ќе биде поцврсто од бубачка во килим! Ултра кадифен, свиткано вештачко крзно обезбедува цврсто мека површина за спиење и ги средува рабовите на потпорот за шик талент. Двобојниот дизајн ја крие нечистотијата и првутот од домашни миленици подобро од традиционалните кадифени површини за спиење. Преливот од мемориска пена е дизајниран да работи со тежината и контурата на вашето домашно милениче на нивното тело обезбедувајќи подобра севкупна поддршка и ослободување од болни мускули и непријатност во зглобовите. Дајте му на вашиот придружник луксузот што го заслужуваат со оваа мемориска пена ортопедски кревет за кучиња. Тие ќе го сакаат мекото, но поддржувачко чувство на суедин, обезбедено од три страни, давајќи им различни пријатни позиции за гушкање. Засилувачите се одлична перница за вашето домашно милениче да лежи на главата или, за миленичиња кои сакаат да бидат пријатни во вашиот кауч, тие можат да се гушкаат блиску до страните за чувство на сигурност и топлина. Без оглед на положбата во која сака да лежи вашето домашно милениче, тие нема да најдат ништо друго освен удобност и слатки соништа!Со чувство на кауч, вашето домашно милениче ќе сака да има свој простор за навивање додека вие ќе сакате да го имате вашето омилено место на каучот назад! Нема повеќе несакано крзно од домашно милениче и гребнатини на вашиот мебел. Одлично е за постарите миленичиња кои можеби не можат да скокаат на каучот и морале да лежат на подот. Ортопедскиот кревет за миленичиња во стилот на софата обезбедува удобност на каучот без борба да се качите таму горе! Со отстранлив и перен капак, овој софа кревет лесно се чисти! Спиењето никогаш не било толку пријатно за вашето домашно милениче во овој луксузен ортопедски кревет во стилот на софата. Вашето домашно милениче нема да треба да брои овци за да заспие цврсто на овој пријатен кревет! База на мемориска пена за поддршка и ослободување од болни мускули и непријатност во зглобовите. Три потпори за правење одлични перници или удобни ѕидови за гушкање. Дизајн со патент со ткаенини што се перат во машина. Мека, кадифен површина за спиење. Стилизиран да биде личен тросед на вашето домашно милениче. Бои : Еспресо. Стоун Греј. Морска Сина. Големини и Димензии : Средно - 30" х 20" х 6" (површина за спиење : прибл. 23 "х 16.5"). Голем-36 "х 27" х 6.5 "(површина за спиење : прибл. 28 "х 23"). Џамбо-40 "х 32" х 8 "(површина за спиење : прибл. 30" х 27").

За стоката

Слична стока во категоријата