.

.

Детски Костим За Капење Мали Момчиња Цртан Филм Диносаурус Печатени Ковчези За Пливање Деца Момчиња Костим За Капење Костим За Капење Шорцеви За Плажа

Детски Костим За Капење Мали Момчиња Цртан Филм Диносаурус Печатени Ковчези За Пливање Деца Момчиња Костим За Капење Костим

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Големина : 12м Препорачана возраст : 6-12 Месеци Половината : 38см/14,96" Должина : 21см/8,27" Големина : 18м Препорачана возраст : 12-18 Месеци Половината : 40см/15,75" Должина : 22см/8,66" Големина : 24м Препорачана возраст : 18-24 Месеци Половината : 42см/16,54" Должина : 23см/9,06" Големина : 3ј Препорачана возраст : 2-3 ГОДИНИ Половината : 44см/17,32" должина : 24см/9,45" големина : 4ј препорачана возраст : 3-4 години ПОЛОВИНАТА : 46см/18,11" должина : 25см/9,84" мали момчиња цртан филм диносаурус ПЕЧАТЕНИ пливање костими за капење деца момчиња костим за капење шорцеви за плажа бебе костим за капење момче. Машки Костими За Капење. Дете Момче Костим За Капење. Ткаенина за брзо Сушење : долготрајна мешавина Од Најлон/Спандекс за издржливост, намалена апсорпција на вода и брзина. Добар квалитет : ова момче багажникот за пливање има еластичен појас со затворање на врвка што е исклучително издржливо и удобно. Прилики : краткото пливање на момчињата е квалитетен костим за капење за вашите деца; лесниот дизајн ја подобрува брзината на пливање на вашите деца во вода; шорцевите за пливање се добри за вежбање во пливање, натпревар во пливање, часови по пливање, обука научете да пливате и сите видови водени активности околу базенот или плажата.

За стоката

Слична стока во категоријата