.

.

Superguard Bug Sheild, мат црно

Superguard Bug Sheild, мат црно

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Shields на аспираторот Egr Заштитете го вашиот аспиратор и шофершајбната со неславниот опсег на штитовите на аспираторот EGR - тешката аеро -обвивка и премиум супер стража. Како и обезбедување дополнителна заштита во груби услови, штитовите на аспираторот EGR го подобруваат изгледот на вашето возило и честопати се првиот чекор во прилагодувањето на вашето возило исто како што сакате. Нашите дизајни со целосна висина, целосна обвивка се аеродинамични, обликувани за најефикасен баланс на девијација и заштита. -Fits : : Dodge Ram Pup 09-13 Не е потребно дупчење за инсталација. Инсталацијата е брза и лесна. Стилизирајте го вашето возење и бранете се од остатоци. Вклучени се сите потребни хардвер и упатства. Предметот има ограничена гаранција за живот.

За стоката

Слична стока во категоријата