.

.

Ема И Мила Папрат Лист Од Прецут Памук

Ема И Мила Папрат Лист Од Прецут Памук

DEN 207.68

Износот
Това е достапна

Оваа ткаенина е изработена од 100% памучна ватирана ткаенина прави стабилен, долготраен проект. Машинско перење ладно на деликатен циклус. Користете само белило без хлор. Падне сува ниска, топло железо. Секое пакување содржи 4 парчиња ткаенина од 1 двор. 100% ватиран памук. машинско перење ладно, деликатен циклус, белило без хлор, сушење суво ниско, топло железо. 4 парчиња од 36 "х44".

За стоката

Слична стока во категоријата