.

.

Од Мук лукс® Женски Планинарски Алпи Чизми

Од Мук лукс® Женски Планинарски Алпи Чизми

DEN 560.00

Износот
Това е достапна

Ставете ја вашата најдобра нога напред во Луки од Мук ЛУКС® Женски Планинарски Алпи Чизми. Плетените текстури во комбинација со вештачка кожа и даваат на оваа чизма до глуждот класичен гроздобер изглед додека влошките од мемориска пена и меката постава од вештачко крзно ќе ги одржуваат вашите стапала топли и удобни во текот на целиот ден. Избришете со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. - Затворање на патент -100% Полиуретанска Горна -100% Акрилна Плетена Јака -100% Полиестерска Обвивка Од Вештачко Крзно-Влошка Од Мемориска Пена-Внатрешен/Надворешен Тпр Ѓон -1,35 Инчни Потпетици-Повеќе Опции За Боја-Женски Големини 6-11 Поштенски патент. ЛУКИС од мук лукс® . Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Ултра мека Мук Лукс® Поставата. Флексибилен надворешен ѓон за дополнителна удобност и целодневно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата