.

.

Женски Шорцеви Основни Лизгање Велосипед Компресија Сплит Хакама Хеланки Розова Л

Женски Шорцеви Основни Лизгање Велосипед Компресија Сплит Хакама Хеланки Розова Л

DEN 526.08

Износот
Това е достапна

Големина : С Половината : 62см/24.41" Колк : 84см/33.07" Должина : 43см/16.93" Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 90см/35.43" Должина : 44см/17.32" Големина : Л Половината : 74см/29.13" Колк : 96см/37.80" Должина : 45см/17.72" големина : xl половината : 80cm/31.50" колк : 102cm/40.16" должина : 46cm/18.11" големина : xxl половината : 86cm/33.86" колк : 108cm/42.52" должина : 47cm/18.50" големина : xxxl Половината : 92cm/36.22" колк : 114см/44.88" должина : 48см/18.90" големина : ххххл половината : 98см/38.58" Колк : 120см/47.24" Должина : 49см/19.29" големина : хххххл половината : 104см/40.94" колк : 126см/49.61" должина : 50см/19.69" жени основни лизга велосипед компресија тренингот хеланки јога шорцеви Сплит хакама моден дизајн,,! Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатење : Кратка Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Хакама Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Половината Должина На Колкот Л 74см/29,13" 96см/37,80" 45см/17,72" Големина : Л Половината : 74см/29,13" Колк : 96см/37.80" должина : 45см/17.72" женски атлетски шорцеви основни лизгачки велосипед компресија сплит хакама атлетски хеланки розова л.висок струк : широкиот појас Ги контурира Вашите Облини Посекси. Високите шорцеви имаат ефект на напивање на стомакот, го прават вашиот струк да изгледа потенок. Контрола на стомакот, обликува рамен стомак без да се чувствувате премногу затегнато и ви дава одлично чувство на уживање. Погодна Пригода : Погодна за фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. нашата активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. Одлична Идеја За Празничен Подарок : овие стилски и удобни женски шорцеви прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник како божиќен подарок за вашиот сопружник. Дами Цврсти Гаќи За Истегнување На Колковите Со Висок струк Трчање Фитнес Јога шорцеви.

За стоката

Слична стока во категоријата