.

.

Ationsенска Забава Украси Розово Злато Балон Лак, Невестата Да Биде Невестински Туш Партија Декорација За Моминска Вечер Кокошка Ноќ Девојка Ноќ Невестински Туш

Ationsенска Забава Украси Розово Злато Балон Лак, Невестата Да Биде Невестински Туш Партија Декорација За Моминска Вечер Кокошка

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Ммтх Розово Злато Балон Партија Декорација, Невестата Да Биде Партија Декорација, Невестински Туш Декорација, Момински Девојки Ноќ Партија. Позлатен Појас На Невестата : Изработен од најубавиот сатен од розово злато и рачно притисната фолија (широка 4 инчи/ долга 31 инчи)Невестински Превез Со Чешел : дијадемата За невестински туш има чешли од двете страни што овозможуваат чешелот да седи удобно и безбедно на главата (31" двоен превез со клип од 2 инчи)Невестата Да Биде Украси : балони од латекс од розово злато и балони од фолија, Нетоксичност и безопасност. НЕВЕСТАТА да биде украси балони едвај протекуваат и долго трае за целата кокошка партија ноќ, овие кокошка партија украси балони не е лесно да се скрши или експлодирабахелорета Партија Декорација : Одлична забава за кокошка ноќ партија украси, розово злато декорација додатоци за да се создаде огромна забава со вашите пријатели! Тоа може да се користи на невестата да биде, свадба, кокошка ноќ, моминска забава, невестинска туш партија, кокошка направи и било која друга партијавестата да биде појас превез кокошка партија украси осигурувајќи се дека сте ѕвезда на невестата шоу. Розово Злато Bенска Забава Комплет За Балони : 1 парче невестински превез со чешел (Двојно раб)1 парчиња розово златен саш1pc badg1 поставете фолија "НЕВЕСТА ДА БИДЕ" балони банер (16 инчи)3 парчиња шампањ златни балони (12 инчи)11 парчиња балони од розово злато (12 инчи)8 парчиња конфети балони (12 инчи)2 парчиња Фолија Срце Балони (18 Инчен)2 Парчиња фолија ѕвезда балони (18 инчен)2 парчиња балон лента 1пц тетоважа . Розово злато Балон Лак За Невестата Да Биде Партија Декорација Со Невестата Да Биде Банер Значка Тетоважи За Невестински Туш Моминска Вечер Кокошка Ноќ. Кокошката партија латекс балоните можат да бидат поддржани со хелиум или воздух. Но," НЕВЕСТАТА ДА БИДЕ " фолија невестински туш балон НЕ МОЖАТ да лебдат со хелиум. Големина на ременот : широк 4 инчи/ долг 31 инчи. Невестински превез со чешел : 31" двоен превез со клип од 2 инчи. Розово златоachенска забава материјали доаѓа со сите додатоци (освен надувување) за да ја соберете венецот со лак од балон од розово злато, не треба да купувате дополнителни алатки.

За стоката

Слична стока во категоријата