.

.

Стерлинг Сребрена Црна Дијамант Акцент Емајл Панда Мечка Приврзок

Стерлинг Сребрена Црна Дијамант Акцент Емајл Панда Мечка Приврзок

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Овој симпатичен ѓердан прикажува приврзок за мечка панда. Мечката има бела емајлирана мечка со црни емајлирани уши, очи и нос. Рацете се црни родиум преклопување стерлинг сребро со точки поплочување дизајни, симулирање на треперливи црни камења. Еден вистински црн дијамант е поставен во средината на моделот. Приврзокот виси од 18-инчен роло синџир и е обезбеден со затворач за пружински прстен. Приврзокот и синџирот се изработени од сребро. Вкупна дијамантска тежина : .01ct. Детали За производот Метален Тип : стерлинг-Сребрен Метален Печат : 925-ширина на стерлинг : 17 Мм Висина : 27,25 Мм Тип На Затворач : Пролет-Прстен камен Црно-дијамантски Камен Тежина : 0,01 Облик : Кружна Форма Јасност : I2-I3 Поставување : Поплочете Карактеристики : ќе ви се допадне па што чекате?.

За стоката

Слична стока во категоријата