.

.

Тенеси Технолошкиот Универзитет Златни Орли Тато Руно Дуксери Со Дуксери Хедер Јаглен Мали

Тенеси Технолошкиот Универзитет Златни Орли Тато Руно Дуксери Со Дуксери Хедер Јаглен Мали

DEN 687.20

Износот
Това е достапна

Тту Тенеси Технолошки Универзитет Златни Орли Тато Руно Дуксери Хедер Јаглен Малиовие Дуксери Со Дуксери од Колеџ Руно го карактеризираат зборот "Тато" со шарено дигитално печатено лого на вашиот колеџ и тим. Овој џемпер од руно е исклучително мек и удобен. Одлично за татковците, родителите и алумни, овие опуштени дуксери од руно со качулка се одлични за носење низ кампусот, игрите, па дури и надвор! Чувајте ве топло за време на студените сезони, но доволно ладно за носење на час, кога сте надвор и наоколу. Бидете сигурни да ја покажете училишната гордост и тимскиот дух на вашето дете! . Тие доаѓаат во популарни бои како Хедер Греј, Морнарица, Бела, Шума, Црна, Хедер Јаглен, Црвена, Кралска и Канелени во зависност од училиштето. Само изберете ја вашата големина. Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За татковци, денот на татковците, дедо, студенти, дипломи, љубители на спортови на колеџ, тренери, родители, пријатели, клуб, група и семејство! Одлично е да се подари како подарок за прилики како Денот На Таткото, Божиќ, враќање на училиште, ориентација, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење или да се прослават дипломирањето, празниците, родендените и многу повеќе. Големина : Машка Големина. Погледнете Ја Табелата Со Големини во галеријата со слики и изберете Од Мали, Средни, Големи, XL, XXL. Бои : Врз Основа На Колеџи-Изберете од омилени како Хедер Греј, Морнарица, Бела, Шума, Црна, Хедер Јаглен, Црвена, Кралска и Канелени. Ќе сакате да ги добиете сите!. Карактеристики : Џебови, 1х1 Атлетска Ребро Јака и Манжетни со Спандекс, Двојна Игла Зашиена Јака, Раменици, Дупки за Раце, Манжетни и Појас. Материјал : 50% Памук 50% Полиестер е исклучително мек, удобен, со стилски изглед. Логото На Колеџот Дигитално Печатено Во САД И Официјално Лиценцирано Од В Република Облека-Носете го вашиот училишен дух со гордост!.

За стоката

Слична стока во категоријата