.

.

Главни медалјони текстурирани текстурирани сиви сини затворени простории за влез во затворен простор, 1'8 x2'10

Главни медалјони текстурирани текстурирани сиви сини затворени простории за влез во затворен простор, 1'8 x2'10

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Главната медалјонска медалјонска текстурирана област за печатење или колекцијата на тркач за килим додава гроздобер потресен стил на традиционален дизајн на свиток. Дизајнот со двојна боја се одликува со нагласува за да се откаже сјајната сјај. Оваа колекција на килими во затворен простор, понудена во 10 различни опции во боја, доаѓа во различни големини кои се движат од акцент на 1,8 ”x2’10” до килим од областа од 7x10. Квалитет направен со 100% полиестер и отпорен на лизгање на латекс, за да ги задржи килимите. Големините на акцент и тркач на килим се машини што се перат за лесна нега. Големините на областа треба да бидат исчистени на самото место, исушено воздух или професионално чистење. Колекцијата „Главна Индија“ има стил кој ќе биде фокусно парче од влезот, ходникот, дневната соба, спалната соба или канцелариите за дома. Maples regs India Medallion Area reg или колекција на тркачи : . Мека и издржлива. Текстурирана изградба на полиестер на текстура. 1'8 "x2'10", 2'6 "x3'10", 1'8 "x5", 2'x6 'и 3'4 "x5" се машини што се мијат. Килими од 5'x7 'и 7'x10' се само чисти само или професионално чисти. Сите големини конструирани со поддршка од латекс отпорен на лизгање. 10 достапни бои. Фокусна точка во која било спална соба, ходник, дневна соба, влез, па дури и канцеларија. Домашен.

За стоката

Слична стока во категоријата