.

.

Уникатен Разбој Тепих За Решетки Од Филаделфија 10' 0 13' 1 ,Црно

Уникатен Разбој Тепих За Решетки Од Филаделфија 10' 0 13' 1 ,Црно

DEN 1682.88

Износот
Това е достапна

Кој рече дека повторувањето е здодевно. Нашата Колекција На Решетки е создадена за да го покрие вашиот простор со елеганција и благодат. Повторените мотиви на неговите дизајни се покана за идеален свет на симетрија и хармонија. Комбинацијата на едноставни идентични обрасци со различни бои го издигнува повторувањето на убавината! Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

За стоката

Слична стока во категоријата