.

.

Време на празник за девојчиња за бебиња и мали деца Туту здолниште

Време на празник за девојчиња за бебиња и мали деца Туту здолниште

DEN 175.84

Износот
Това е достапна

Сјајно здолниште Туту .. што може да биде позабавно? Таа ќе сака да го врти денот надвор во празничното здолниште на празникот, совршено е за специјални прилики и фотографии од семејни празници. Loveе ја сакаш леснотијата за влечење; Таа ќе ја сака искрата! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на влечење; Сјајот еластичен лента за половината. Карактеристики : преклопување на мрежа со сјајни акценти. Здолниште за девојчиња за девојчиња за бебиња и мали деца од време на одмор.

За стоката

Слична стока во категоријата