.

.

НА AC Адаптер За PANDIGITAL PAN PAN80-PI W IDF-Дигитална слика

НА AC Адаптер За PANDIGITAL PAN PAN80-PI W IDF-Дигитална слика

DEN 159.84

Износот
Това е достапна

FITE На Ac Адаптер За Pandigital PAN8003 M01 PAN80 - 2 PI7001 W01 IDF-0720 Дигитална слика идеален е за ракување со вашите уреди или полнење на батеријата (доколку е применливо) од кој било стандарден штекер за електрична енергија или дома, канцеларија или додека патувате во странство.Известување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и големината на приклучокот пред купувањето. 2.Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет .Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата.Вклучен пакет : 1 x AC / Dc Полнач за Напојување 1 x AC / DC АДАПТЕР ДОЛЖИНА НА Кабелот : ВКУПНО 4 FT. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Нема ДА Предизвика УПОТРЕБА На Заштита Од Пожари !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : AC Адаптер За PANDIGITAL PAN8003 M01 PAN80 - 2 PI7001 W01 IDF-0720 Дигитална слика.

За стоката

Слична стока во категоријата