.

.

Кингстон Месинг КБ Л Менхетен Када Со Една Рачка И Славина За Туширање, Полиран Хром

Кингстон Месинг КБ Л Менхетен Када Со Една Рачка И Славина За Туширање, Полиран Хром

DEN 1007.84

Износот
Това е достапна

Украсете го вашиот современ дом со лутоста и елеганцијата што ги обезбедува оваа када и славина за туширање. Комплетно со рачка со лесна за вртење, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и врвната полирана хромирана завршница за прицврстување што ќе трае со години. Вклучен е вентил избалансиран под притисок за безбедност и заштита од случајни изгореници. Цврста месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. Ѕид монтирање 3-дупка инсталација. Стандардна 1/2 " ips врска. 7 " дијаметар на предната плоча. 5 " пренасочувач када излив. Рачката со една рачка ги исполнува упатствата НА АДА. Дофат на раката за туширање од 7-1/80", вклучително и туш.

За стоката

Слична стока во категоријата