.

.

Фарфи Петкратна Ѕвезда Во Облик На Сјај Торта Топпер Партија Десерт Кекс Декор

Фарфи Петкратна Ѕвезда Во Облик На Сјај Торта Топпер Партија Десерт Кекс Декор

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

спецификации : . цафе и нетоксичен материјал, издржлив и лесен. може ДА НАПРАВИТЕ различни различни торти и да ја искористите сопствената имагинација. tstar дизајн торта топер, додадете атмосфера за партија. погоден за многу сцени, може да се користи за роденденски забави, свадбени забави или други прилики. т . наслов Име : Торта Врвот. материјал : Хартија. tquanty : 10 парчиња (Иста Боја). карактеристики : Дизајн На Ѕвезда, нетоксичен, Декор За Торта. Цар Големина : 2,9 см х 2,9 см/1,14 "х 1,14" (Прибл.). вкупна Должина : 8см/3.15 " (Прибл .). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 Комплет Топер За Торта (10 парчиња) Безбеден и нетоксичен материјал, издржлив и лесен. Можете ДА НАПРАВИТЕ различни различни торти и да ја користите сопствената имагинација. Ѕвезда дизајн торта топер, додадете атмосфера за партија. Погоден за многу сцени, може да се користи за роденденски забави, свадбени забави или други прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата