.

.

Дин Улингер Зимски Санта Отстранлива wallидна уметност

Дин Улингер Зимски Санта Отстранлива wallидна уметност

DEN 607.84

Износот
Това е достапна

Дин Улингер „Зимски Санта“ е висококвалитетно платно печатење на дигитална фотографија во која има потресни, палми силуети во светлината на вечерниот сјај. Ова мирно уметничко дело ќе направи исклучителен додаток на кој било приватен или професионален амбиент. Artwall "Зимски Санта " Отстранлив uralид uralид uralидал од Дин Улингер е рачно изработен со нашиот потпис "Artappealz " технологија, со отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со еднократно лепило што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид, и се испорачува во 3 "картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Дин Ухлингер" Зимски Дедо Мраз "Отстранлив wallидна уметност : Висока Квалитетна слика. Подготвена за виси. Предмет : Пејзаж.

За стоката

Слична стока во категоријата