.

.

Дорман Полесни Приклучок

Дорман Полесни Приклучок

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Ова светло за цигари со директна замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната запалка на одредени возила и е дизајнирано за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа запалка за цигари со директна замена е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната запалка на одредени возила. Идеално решение - оваа запалка е сигурна замена за оригинална запалка што недостасува или изгорена. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство.

За стоката

Слична стока во категоријата