.

.

Безобразен бомбардерски јакна за бомбардери за мажи и големи машки, до 3xL

Безобразен бомбардерски јакна за бомбардери за мажи и големи машки, до 3xL

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Бомбардерите се секогаш во стил. Па, зошто да не добиете оној што ви дава два начина да изгледате кул? Реверзибилната јакна на Филедер ви овозможува да ги промените работите во лет. Ткаенина : 85% полиестер/15% памук. Грижа : Машинско миење ладно; Измијте одделно; Нежен циклус; Само не-хлорно белило кога е потребно; Сува суво ниско; Отстранете навремено; Не железо; Не исушете чисто. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Реверзибилен дизајн. Отпорен на вода. Направено со 100% рециклирано полиестерско полнење. Bonobos Fielder Reversible Bomber јакна (машки или големи мажи).

За стоката

Слична стока во категоријата