.

.

Аксиома-сфп примопредавател модул-Гигабит Етернет

Аксиома-сфп примопредавател модул-Гигабит Етернет

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

SFP (mini - GBIC) примопредавател модул (еквивалентно на : Dell 462-3620) - Gigabit Ethernet-1000 Base - SX-LC мулти - режим - до 1800 ft - 850 nm - За Dell Вмрежување N2024 N2048 N3024 N3048 N4032 N4064 X1026; Power Connect 2824 2848 Аксиома-сфп (Мини - гбиќ) Примопредавател Модул-Гигабит Етернет.

За стоката

Слична стока во категоријата