.

.

БИМИНИ БЕЈ АУТФИТЕРС Машки Гранд Кајман Најлон Кратко Средно Сино 3XL

БИМИНИ БЕЈ АУТФИТЕРС Машки Гранд Кајман Најлон Кратко Средно Сино 3XL

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Леле, 6 џебови! Бимини Беј Гранд Кајмански Шорцеви поздрав удобност. ЦЕНА ДЕСНО! Големите Кајмански Острови! Топли, кристално чисти океански води. Тотално тропско време. И сега, уште Еден Голем Кајман во форма на овие Шорцеви. Изграден за долго носење и лето кул! Топла цена, исто така. Детали : 100% најлонска обвивка се третира со заштитник Од Ткаенина Од Дупонт тефлон за борба против дамки и нечистотија; половината На Копчето и еластичната лента; Патент мува; 2 рачни џебови; Скриен џеб за патент за вметнување на десната нога; Еден заден џеб за патент; 2 странични џебови и дренажни порти; 7" инсем; машинско перење / сушење. Увезени; Држава Боја и Големина. Нарачај Сега! Бимини Беј Гранд Кајмански Шорцеви 100% Кул Тек Брзо Сув Најлон. 6 Џебови, Безбедносен Џеб Со Патент Напред, 2 На Цвест,2 Товарни Џебови со мрежа, 1 Заден Џеб со Патент. Големина на половината-Мед-32-34", Голем-36-38", Х-Голем-40-42", 2Х-Голем-44-46", 3Х-Голем-48-50". Целосна Еластична Половина, Технолошко Копче. 7" Инсем.

За стоката

Слична стока во категоријата