.

.

Ступел Индустрии Апстракт Ранункулус Цветни Букет Жолта Бела Земја Цвеќиња, 12, Дизајн Од Стефани Воркман Марот

Ступел Индустрии Апстракт Ранункулус Цветни Букет Жолта Бела Земја Цвеќиња, 12, Дизајн Од Стефани Воркман Марот

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Дизајн На Стефани Воркман Марот.

За стоката

Слична стока во категоријата