.

.

Каролини Богатства CK2070PILLOWCASE Црна Spaniel Снешко Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, разнобојни

Каролини Богатства CK2070PILLOWCASE Црна Spaniel Снешко Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, разнобојни

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства CK2070 PILLOWCASE Црна Spaniel Снешко Божиќ Ткаенина Стандард Перница, Стандард, мултиколирана Ткаенина Стандард Перница кој раса специфични кокер Spaniel уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Навлака за Перници. Оваа Стандардна Навлака За Перници Од Ткаенина е од колекцијата Божиќен Снешко Каролин Богатства. Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Навлака за Перници е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

За стоката

Слична стока во категоријата