.

.

Лижење Усни Смути Мелем За Усни, Тру Лув, 0. оз

Лижење Усни Смути Мелем За Усни, Тру Лув, 0. оз

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Лизгајте на чиста боја и држете ги усните навлажнети со нашите чудесно флертувачки Смути Мелем за Усни. Насловна Девојка Усна Смути Усна Сјај : Лижења Смути е нашата најдобра усна кондиционирање затемнети мелем сепак, тоа ќе обезбеди чиста. Сјајна завршница со навестување на боја во неодоливи нијанси. Бакнеж-подготвени меки усни, Чиста боја; 100 повеќе непроменливи усни користи Боја. Тру Лув 235. Пакет од 2. ШКУ : МЦДС3989.

За стоката

Слична стока во категоријата