.

.

Стандарден Сензор За Брзина НА Алс За Хонда Одисеја, Задна, Патничка Страна

Стандарден Сензор За Брзина НА Алс За Хонда Одисеја, Задна, Патничка Страна

DEN 867.04

Износот
Това е достапна

Одговара на следниве возила : Fitnote : Заден, Dighthonda Одисеја 2005 2006 СТАНДАРДНИ Сензори ЗА БРЗИНА НА ABS ЗА ЗАМЕНА НА OE Го Враќаат вашето возење до целосна функција со ОБЕЗБЕДУВАЊЕ квалитет НА oem-одделение и перформанси за стандардно поставување што ги нудат стандардните сензори за брзина НА abs за замена на Oe. Од 1919 Година, Стандардните Моторни Производи дизајнираа целосна линија на производи за управување со моторот, вклучувајќи делови за палење, сензори и вградени компјутери.Дизајнот ги исполнува стандардите на ниво НА ОЕ, цврсто изградени во сертифицирани објекти ОД ТС 16949 година, широк спектар на увоз и покриени домашни модели преку систематска инспекција за да се гарантираат трајни перформанси и Квалитетна Количина Продадена : Продадена Поединечно.

За стоката

Слична стока во категоријата