.

.

Внатрешна Рачка На Вратата на Дорман За Специфични Модели На Доџ, Мазна Сребрена Рачка; беж Куќиште Одговара изберете: 2005-ДОЏ ДАКОТА, 2004-ДОЏ ДУРАНГО

Внатрешна Рачка На Вратата на Дорман За Специфични Модели На Доџ, Мазна Сребрена Рачка; беж Куќиште Одговара изберете: 2005-ДОЏ

DEN 408.16

Износот
Това е достапна

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изгледот - оваа рачка за замена на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната внатрешна рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Доверлива конструкција-инженеринг Во Северна Америка и поддржан од 100 години искуство во автомобилски резервни пазари. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Беж Домување. Материјал : Пластика.

За стоката

Слична стока во категоријата