.

.

Едноставно Најдобриот Луксузен Конец Од 2 Парчиња Брои Комплет Памучна Навлака За Перници

Едноставно Најдобриот Луксузен Конец Од 2 Парчиња Брои Комплет Памучна Навлака За Перници

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Без напор подигнете ја удобноста на вашата спална соба Со луксузни навлаки За перници со 620 конци Со Едноставно Најдобро. Супер-фините предива се декадентно меки и ткаени со најтесно можно ткаење за да обезбедат издржлива ткаенина против пилули и отпорни на брчки. Јасен и лесен 100% природен памук се тестира и проверува за да се обезбеди највисоко обезбедување на квалитет. Класичен зашиен раб го надополнува секој декор. Достапно во низа богати опции за боја, вклучувајќи бела, слонова коска, спа сина и платина. Дводелниот комплет вклучува две навлаки за перници. 620 конец брои. Луксузни 100 негирачки предива. Достапно во стандардни и кралски опции. Машина за перење. Увезени. Декадентните навлаки за перници со број од 620 конци се совршено меки, јасни и лесни. Супер-фините луксузни предива се ткаени со најтесно можно ткаење за да обезбедат издржлива ткаенина против пилули и отпорни на брчки. 100% природен памук се тестира и проверува за да се обезбеди највисоко обезбедување на квалитет. Дводелниот комплет вклучува (2) навлаки за перници - Достапни Во Стандард и Кинг. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата