.

.

Ајкула Навигатор УВ дуоклан напојувана брзина на лифт, тепих без торбички и тврд

Ајкула Навигатор УВ дуоклан напојувана брзина на лифт, тепих без торбички и тврд

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Компактниот лифт за лифт на ајкула, исправен вакуум, има одвојлив канистер за преносно чистење и е наш прв исправен со технологијата Дуоклеан. Овој вакуум исто така вклучува LED фарови, напредно управување со вртење, технологија за комплетни заптивки против алерген и филтер за ХЕПА и контроли на прстите. Duo Clean Technology има четка за влакната за длабоки чисти теписи, и дополнителен мек четка за да се повлече во поголеми честички и директно да се ангажира подови за полиран изглед. Со допир на копче, технологијата со напојување со лифт ви овозможува да го подигнете канистерот и длабоко чисти области со тешко достапност, додека сè уште давате моќ за да го задржите четката за вртење. Се одликува со анти-алерген Комплетна технологија за заптивка и филтер ХЕПА за да стапи во прашина и алергени во вакуумот. Контролите на прстите овозможуваат лесно вклучување/исклучување на напојување и брза транзиција помеѓу режимот на тврд под и тепих. Моќните предводници на LED на млазницата ви овозможуваат да забележите скриени остатоци во текот на вашиот дом. Што е вклучено : Алатка за миленичиња со мулти-алатка за пикапови под-апликација, флексибилна алатка за миленичиња, миленичиња за напојување, прецизност на додатоци за додатоци на алатка. Компактниот лифт-лифт на ајкула, исправен вакуум, има одвојлив канистер за преносно чистење и е наша прва исправена со Дуоклеанската технологија; Duo Clean Technology има четка за влакната до длабоки чисти теписи, и дополнителен мек четка за влечење во поголеми честички и директно ангажирање на подови за полиран изглед; Технологијата со напојување со лифт ви овозможува да го подигнете канистерот и длабоко чисти области на дострел, додека сè уште давате моќ за да го задржите четката за вртење; Контролите на прстите овозможуваат лесно вклучување/исклучување на напојување и брза транзиција помеѓу режимот на тврд под и тепих; Моќните предводници на LED на млазницата ви овозможуваат да забележите скриени остатоци во текот на вашиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата