.

.

Мајкл Корс 32s7gtte9b - Џет Сет Континентална Рачка-Браун

Мајкл Корс 32s7gtte9b - Џет Сет Континентална Рачка-Браун

DEN 543.84

Износот
Това е достапна

Имаме за цел да ги обезбедиме најдобрите и стилски машки часовници што секој сака да ги носи. Растеме со новата технологија за да најдеме некои стилски модели и креативни, духовити индустриски дизајни и постојано бараме начини за подобрување на квалитетот на часовникот. Нашата мисија е да донесеме ниво на луксуз што ќе се смета за личноста која сака да го истражува и лула светот.Карактеристики пластично куќиште и силиконско куќиште бело бирање и Кварцно движење отпорно на вода на 30 метри спецификации боја на куќиштето : Дијаметар На Црна Кутија : 45 mm Dial Боја : Материјал На Бела Кутија : Дебелина На Пластика : 12 mm Display : Аналогно-SKU : JT15088 мајкл Корс. Паричници. 32 S7 GTTE9 B-200. Женски, Возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата