.

.

Бали Женски Минимизатор Долна Жица Градник, Стил LY0428

Бали Женски Минимизатор Долна Жица Градник, Стил LY0428

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Овој градник за минимизатор на микрофибер и чипка ви го нуди најдоброто во убавината и удобноста! Минимизира до 1,5 инчи. Ги измазнува и спречува празнините. ​​Системот За Вклопување На Крин обезбедува љубов на прво вклопување! Градниците имаат отворено деколте, помалку проекција за да помогнат облеката подобро да се вклопи, плус пошироки ремени и поотворена долна жица за природна поддршка. Ја минимизира големината, а не обликот. Убав и удобен стил. Луксузно мека ткаенина. Прекрасни детали за чипка. Мазна под облека. Загарантирана удобност. Земја на Потекло : Бангладеш. Материјал од ткаенина : Врвна чаша и грб : 90% Најлон, 10% Еластан. Долна чаша : 100% Најлон.

За стоката

Слична стока во категоријата