.

.

Стерлинг сребрен Cr аква бенд

Стерлинг сребрен Cr аква бенд

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Jordanордан Сина NYујорк знае што е жешко. Ќе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и фините детали што влегуваат во секое парче накит. Горди сме да кажеме дека целиот наш накит поминува со најголема контролна инспекција. Со 40 -годишно искуство, Jordanордан Блу NYујорк е секогаш трендсетирање и ве одржува мода напред. Стерлинг сребрен Cr аква бенд.

За стоката

Слична стока во категоријата