.

.

Видови на диносаурус на Мармонт Хил, врамени wallидна уметност

Видови на диносаурус на Мармонт Хил, врамени wallидна уметност

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Симпатично како копче и сигурно ќе го задоволи вашиот мал археолог, стилот на цртани филмови носи дел од детскиот шарм на овие гигантски диносауруси. Овој вид диносаурус, врамена wallидна уметност, има минималистички дизајн на симпатични суштества, што го прави ова совршен додаток во собата на секое дете. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За стоката

Слична стока во категоријата