.

.

Хитачи DS18DVF 18v безжичен во. Вежба Возачот Комплет Со Фенерче

Хитачи DS18DVF 18v безжичен во. Вежба Возачот Комплет Со Фенерче

DEN 682.72

Износот
Това е достапна

Капацитет-Дрво( Лопатка) : Макс. Вклучува бесплатна фенерче за вртење на главата со ремен за зглоб за осветлување на работната површина. Во комбинација со UB18 D 14. Тежина : 4,4 килограми. Цврстата спојка од 22 фази нуди висок вртежен момент и прецизност во секоја апликација. Возач на вежба-DS18 DVF3 14.4 Ah Ni-Cd Батерии - 324365 Брз Полнач-UT18 YGL2 Спецификации За Носење Безжични : Да Должина : 7.

За стоката

Слична стока во категоријата