.

.

Допрени Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан И Кардиган Сет, Виолетова Градина, 6 Месеци

Допрени Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан И Кардиган Сет, Виолетова Градина, 6 Месеци

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Допрени од природата фустан и кардиган сет е најслатката година околу облека за вашето мало девојче. И фустанот и кардиганот се направени од супер мек 100% органски памук. Фустанот е со кратки ракави за да се одржува ладен, додека кардиган нуди долги ракави и предвремено затворање за поладни ноќи. Забавно координирање на бојата и отпечатоците. Допрено Од Природата Бебе И Мало Девојче Органски Памучен Фустан и Кардиган 2 парчиња Комплет, Виолетова Градина е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува органски фустан и кардиган. Направено со 100% органски памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

За стоката

Слична стока во категоријата